TURNAUKSET/PELIT

ETUSIVU    PELAAJAT    OHJEITA    KUVIA    YHTEYSTIEDOT 

soccer_ball_walking

2016

LA 21.5. PTU & HYUNDAI turnaus, Pihlavan kentällä
PTU-ToVe 8-2 (Elmo 4, Aatos 3, Micke)
PTU-MuSa 4-3 (Micke 2, Veeti, Lenni)
PTU-Jazz 4-3 (Elmo 3, Veeti)

SU 29.5. ToVe:n naperopalloturnaus, Toejoen kentällä
PTU-ToVe Green 7-1 (Veeti 3, Elmo 2,Micke, Lenni)
PTU-ToVe White 9-0 (Veeti 3, Elmo 2, Micke 2, Aatos 2)
PTU-FC HaPo 13-1 (Micke 5, Aatos 3, Elmo 2, Veeti 2, Lenni)

SU 12.6 Miniturnaus, Herralahti
PTUKympit-FC Jazz 3-4 (Micke, Lenni, Elmo)
PTUKympit-ToVe 6-2 (Micke 5, Lenni)
PTUKympit-MuSa 3-1 (Elmo 2, Lenni)

PTUKybät-FC Jazz 5-0 (Ruska 3, Tuisku 2)
PTUKybät-ToVe 5-1 (Tuisku 4, Ruska 1)
PTUKybät-MuSa 2-0 (Tuisku, Ruska)

SU 19.6 Miniturnaus, Musa
PTUKympit-FC Jazz 3-2 (Veeti 2, Aatos)
PTUKympit-MuSa 4-2 (Veeti 4)
PTUKympit-FC Jazz(vp) 15-0 (Elmo 6, Lenni 3, Veeti 3, Aatos 2, Micke)

PTUKybät-MuSa 3-0 (Valtteri, Ruska, Tuisku)
PTUKybät-FC Jazz 7-0 (Alex 6, Felix)
PTUKybät-MuSa 5-2 (Alex 5)

TO 30.6 Eurajoki
PTU-FC Eurajoki 3-1 (Veeti, Aatos, Micke)
PTU-P-Iirot 2-0 (Aatos, Veeti)

SU 10.7 Miniturnaus, Toejoki
PTUKympit-MuSa 7-0 (Elmo 3, Micke 2, Veeti 2)
PTUKympit-FC Jazz 4-2 (Veeti 2, Aatos, Elmo)
PTUKympit-ToVe 7-3 (Aatos 4, Lenni, Elmo, Veeti)

PTUKybät-MuSa 4-0 (Fanny 4)
PTUKybät-ToVe 0-5
PTUKybät-MuSa 0-2

SU 24.7 Miniturnaus, Herralahti
PTUKympit-FC Jazz 6-0 (Aatos 4, Micke 2)
PTUKympit-MuSa1 3-0 (Elmo, Aatos, Lenni)
PTUKympit-MuSa2 2-0 (Aatos, Micke)
PTUKympit-ToVe 5-0 (Micke 2, Aatos, Lenni, Elmo)

PTUKybät-ToVe 4-2 (Alexi 3, Felix)
PTUKybät-MuSa2 3-0 (Alexi 3)
PTUKybät-FC Jazz 5-0 (Alexi 4, Eetu)
PTUKybät-MuSa1 0-1

SU 14.8 Miniturnaus, Musa
PTUKympit-ToVe 5-1 (Elmo 2, Veeti, Aatos, Micke)
PTUKympit-MuSa2 7-0 (Veeti 3, Aatos 2, Elmo, Felix)
PTUKympit-FC Jazz 4-0 (Aatos 2, Micke, Elmo)
PTUKympit-MuSa 1-2 (Veeti)

PTUKybät-MuSa3 5-6 (Tuisku 2, Ruska 2, Alexi)
PTUKybät-MuSa4 7-3 (Alexi 3, Tuisku 2, Ruska, oma)
PTUKybät-FC Jazz 14-1 (Alexi 8, Tuisku 5, Ruska)

SU 21.8 ToVen Naperopalloturnaus
PTUKympit-ToVe 7-0 (Veeti 3, Micke 2, Elmo, Aatos)
PTUKympit-Koitto 6-0 (Veeti 3, Elmo 2, Micke)
PTUKympit-ToVeWhite 2-2 (Veeti, Aatos)
PTUKympit-FC HaPo 12-0 (Aatos 4, Veeti 2, Elmo 2, Micke, Tuisku, Ruska, Henni)

LA 3.9 PTU:n Syysturnaus
PTUKympit-ToVe 3-0 (Aatos, Lenni, Elmo)
PTUKympit-MuSa 1-1 (Elmo)
PTUKympit-Jazz 5-6 (Aatos 3, Felix, Elmo)

PTUPetu-PTUTaija 1-3 (Alexi)(Tuisku3)
PTU-Petu-Jazz 4-3 (Alexi 3, Fanny)
PTUPetu-MuSa 0-9
PTUTaija-MuSa 1-3
PTUTaija-Jazz 1-6

su 11.9 FC Rauman syysturnaus
PTUKympit-FC Rauma musta 5-0 (Veeti 2, Micke, Lenni, Aatos)
PTUKympit-FC Jazz white 5-0 (Veeti 3, Aatos, Micke)
PTUKympit-P-Iirot kelt. 5-0 (Aatos 3, Veeti 2)
PTUKympit- P-Iirot valk. 4-0 (Aatos 2, Elmo, Veeti)

to 6.10 Eurajoki
PTUKympit-P-Iirot sin. 3-0 (Lenni, Aatos, Veeti)
PTUKympit-FCE musta 5-2 (Veeti 2, Elmo, Micke, Aatos)

su 20.11 Karhuhalli, junnuliigaa
PTUKybät-FC Jazz valk. 0-0
PTUKybät-MuSa 0-6
PTUKybät-FC Jazz white 1-0 (Fanny)

PTUKympit-EuPa 4-1 (Aatos 3, Veeti)
PTUKympit-MuSa 2-1 (Aatos, Veeti)
PTUKympit-FC Jazz 2-0 (Lenni, Veeti)

2017

pe 6.1 Karhuhalli, Loppiaisturnaus
PTUKympit-FC Jazz 3-0 (Micke, Lenni, Aatos)
PTUKympit-Eurajoki09 4-1 (Lenni 3, Micke)
PTUKympit-FC Rauma 0-0
PTUKympit-MuSa 0-2

PTUKybät-FC Jazz 0-2
PTUKybät-Koitto valk. 1-1 (Fanny)
PTUKybät-Koitto musta 1-4 (Elias)
PTUKybät-MuSa 0-2

su 22.1 Karhuhalli, junnuliigaa
PTUKympit-MuSaUkkonen 2-0 (Aatos, Micke)
PTUKympit-MuSa 1-1 (Aatos)
PTUKympit-FC Jazz 7-2 (Aatos 4, Micke 3)

PTUKybät-FC JazzWhite 4-3 (Ruska 3, Aatos)
PTUKybät-MuSaMyrsky 0-2
PTUKybät-FC JazzBlack 1-2 (Fanny)

su 19.2 Karhuhalli, junnuliigaa
PTU-FC JazzRed 5-1 (Aatos 3, Micke, Ruska)
PTU-MuSa 1-0 (Veeti)
PTU-FC JazzBlack 3-0 (Veeti 2, Elmo)
PTU-ToVe 3-0 (Veeti 2, Aatos)

su 2.4 Karhuhalli, junnuliigaa
PTUKympit-ToVe 6-0 (Aatos 2, Micke 2, Elmo, Lenni)
PTUKympit-MuSa Ukkonen 5-0 (Veeti 3, Elmo, Aatos)
PTUKympit- FC Jazz Red 4-0 (Micke 2, Veeti, Aatos)
PTUKympit- MuSa Salama 1-1 (Micke)

PTUKybät- FC Jazz White 3-5 (Tuisku 3)
PTUKybät-HaPo 2-1 (Fanny, Veeti K)
PTUKybät-FC Jazz Black 4-5 (Veeti S 3, Elias)

la 8.4 Karhuhalli, piirin kevätturnaus
PTUKympit-FC Jazz 4-0 (Micke 2, Veeti, Aatos)
PTUKympit-FC Jazz Red 2-0 (Aatos, Micke)
PTUKympit-FC Rauma 2-1 (Aatos 2)

to 20.4 Eurajoki
PTUKympit-FCE T 14-0 (Micke 6, Veeti 4,  Aatos 2, Elmo, Eemeli)
PTUKympit-FCE musta 11-0 (Aatos 5, Micke 4, Veeti 2)

to 27.4 Eurajoki
PTUKympit-FCE sin 3-0 (Veeti, Micke,  Aatos)
PTUKympit-P-Iirot 7-0 (Aatos 3, Micke 2, Elmo, Veeti)

to 4.5 Eurajoki
PTUKympit-FCE lila 10-1 (Micke 5, Veeti 4, Elmo)
PTUKympit-FCE musta 6-1 (Aatos 4, Micke 2)

ke 17.5 Karhuhalli, leikkimaailma
PTUKybät-FC Jazz White 5-0 (Aatos 2, Micke 2, Fanny)
PTUKybät-LLuja 3-3 (Micke 2, Eemeli)
PTUKybät-MuSa 4-1 (Aatos 2, Elmo, Micke)

ma 22.5 Huittinen, leikkimaailma
PTUKympit-FC Rauma 6-1 (Veeti 5, Elmo)
PTUKympit-LLuja 5-0 (Micke 4, Veeti)
PTUKympit-HaPo 6-1 (Micke 3, Veeti 2, Lenni)

ke 24.5 Itä-Pori, leikkimaailma
PTUKybät-FC Jazz White 4-2 (Micke 2, Elmo, Lenni)
PTUKybät-Karhu-Futis 3-1 (Elmo 2, Micke)
PTUKybät-FC Jazz Red 2-0 (Elmo, Eemeli)

su 28.5 PTU-turnaus
PTUKybät-MuSa Myrsky 4-1 (Ruska 3, Tuisku)
PTUKybät-FC Jazz White 0-5
PTUKybät-ToVe-11 2-4 (Tuisku 2)

PTUKympit-MuSa Ukkonen 4-0 (Veeti 3, Aatsi)
PTUKympit-FC Rauma 2-1 (Veeti, Micke)
PTUKympit-FC Jazz Red 7-1 (Aatos 2, Veeti 2, Micke 2, Elmo)

ti 30.5 Harjavalta, leikkimaailma
PTUKympit-MuSa 5-1 (Aatos 3, Micke, Veeti)
PTUKympit-K-Futis 9-0 (Micke 3, Aatos 2, Elmo 2, Lenni, Veeti)
PTUKympit-HaPo 15-0 (Aatos 7, Micke 3, Lenni 3, Veeti, Elmo)

pe 16.6 Noormarkku, leikkimaailma
PTUKybät-Koitto 6-2 (Micke 3, Aatos 3)
PTUKybät-FC Jazz Red 7-1 (Aatos 3, Micke 2, Lenni 2)

PTUKympit-FC Jazz Red 3-0 (Veeti 2, Elmo)
PTUKympit-Koitto 5-2 (Veeti 3, Elmo 2)

ti 27.6 Pihlava, leikkimaailma
PTUKympit-FC Jazz 4-2 (Micke, Veeti, Elmo, Aatos)
PTUKympit-MuSa 2-0 (Veeti, Micke)
PTUKympit-FC Rauma 2-1 (Micke, Lenni)

ke 28.6 Pihlava, leikkimaailma
PTUKybät-ToVe 0-2
PTUKybät-P-Iirot 3-3 (Micke 2, Aatsi)
PTUKybät-FC Jazz 3-2 (Aatsi 2, Micke)

su 30.7 Herralahti, Pori Cup
PTU-FC Rauma 1-3 (Micke)
PTU-MuSa 7-2 (Elmo 2, Ruska, Tuisku, Veeti, Micke, Aatsi)
PTU-KaaPo 3-3 (Felix, Veeti, Micke)

ti 1.8 Rauma, leikkimaailma -09 sarja
PTUKympit-P-Iirot 0-2
PTUKympit-Nasta 1-3 (Aatos)
PTUKympit-Koitto 5-3 (Aatos 4, Veeti)

ma 7.8 Pihlava, leikkimaailma
PTUKybät-Tove 2-0 (Aatos 2)
PTUKybät-P-Iirot 3-5 (Aatos 3)
PTUKybät-LLuja 3-1 (Aatos 2, Ruska)

ma 14.8 Huittinen, leikkimaailma
PTUKybät-LLuja 1-1 (Tuisku)
PTUKybät-HaPo 1-1 (Ruska)
PTUKybät-FC Rauma 4-1 (Micke 3, Elmo)

to 17.8 Kartano, leikkimaailma -09 sarja
PTUKympit-Jazz White 4-0 (Micke 2, Aatos 2)
PTUKympit-LaPa 0-6
PTUKympit-KaPa 5-3 (Micke 2, Aatu, Miro, Aatos)

su 20.8 Toejoki, naperopalloturnaus
PTUKybät-HaPo 3-3 (Aatos 2, Elmo)
PTUKybät-MuSa Myrsky 1-1 (Elmo)
PTUKybät-Koitto 2-2 (Aatos, Felix)

ke 23.8 Niinisalo, leikkimaailma
PTUKybät-Koitto 7-0 (Aatos 3, Micke 2, Ruska, Fanny)
PTUKybät-KaPa 5-0 (Aatos 2, Elli 2, Tuisku)
PTUKybät-HaPo 3-0 (Aatos, Eemeli, Tuisku)

su 3.9 Rauma, FC Rauman syysturnaus
PTUKympit-MuSa Ukkonen 2-0 (Aatos 2)
PTUKympit-FC Rauma Musta 1-2 (Veeti)
PTUKympit-MuSa Salamat 2-3 (Aatos 2)
PTUKympit-P-Iirot kelt. 1-1 (Elmo)

pe 8.9 Noormarkku, leikkimaailma -09 sarja
PTUKympit-ToVe 1-6 (Aatu)
PTUKympit-FC Jazz White 4-2 (Miro 2, Veeti, Micke)
PTUKympit-Koitto 3-0 (Aatos, Miro, Veeti)

ti 12.9 Rauma, leikkimaailma
PTUKybät-FC Jazz 2-2 (Elmo, Veeti)
PTUKybät-MuSa 3-0 (Veeti, Tuisku, Ruska)
PTUKybät-FC Rauma 3-2 (Micke 2, Veeti)

ti 19.9 Pihlava, leikkimaailma -09 sarja
PTUKympit-FC Ulvila 6-0 (Osku 2, Roni, Veeti, Micke, Aatos)
PTUKympit-EuPa 1-2 (Osku)
PTUKympit-MuSa 5-3 (Osku 3, Veeti, Roni)

la 23.9 Karhuhalli, MuSan Porin päivän turnaus
PTUKympit-K-Futis 5-1 (Micke 2, Lenni 2, Aatos)
PTUKympit-Ilves kelt. 2-0 (Aatos, Micke)
PTUKympit-Ilves 2-2 (Aatos 2)
PTUKympit-MuSa 0-2

ma 23.10 Karhuhalli, TUL:n piirinmestaruusturnaus
PTUKympit-Nasta-09 0-6

PTUKympit-KoPa 3-0 (Aatos 2, Veeti)
PTUKympit-ToVe 6-0 (Veeti 3, Aatos 3)

 

Mainos 6

p

p

p

p

p