F7 2010-juniorit

Y world soccer ball TURNAUKSET/PELIT    PELAAJAT    OHJEITA    KUVIA    YHTEYSTIEDOT 

 HARJOITUKSET JA PELIT:

2017

PE 6.1 MuSan Loppiaisturnaus Karhuhalli
SU 8.1 klo 18.00-19.00 Kyläsaari
SU 15.1 klo 18.00-19.00 Kyläsaari
TO 19.1 klo 18.45-20.00 Karhuhalli
SU 22.1 JUNNULIIGAA Karhuhalli
SU 29.1 klo 18.00-19.00 Kyläsaari
TO 2.2 klo 18.45-20.00 Karhuhalli
SU 5.2 klo 18.00-19.00 Kyläsaari
SU12.2 klo 18.00-19.00 Kyläsaari
TO 16.2 klo 18.45-20.00 Karhuhalli
SU 19.2 JUNNULIIGAA Karhuhalli
SU 26.2 klo 18.00-19.00 Kyläsaari
SU 5.3 klo 18.00-19.00 Kyläsaari
SU 12.3 klo 18.00-19.00 Kyläsaari
SU 19.3 klo 18.00-19.00 Kyläsaari
TO 23.3 klo 18.45-20.00 Karhuhalli
SU 26.3 klo 18.00-19.00 Kyläsaari
SU 2.4 JUNNULIIGAA Karhuhalli
TO 6.4 klo 18.45-20.00 Karhuhalli
LA 8.4 PIIRIN KEVÄTTURNAUS Karhuhalli

TI 11.4 klo 17.30-18.30 Meri-Porin yhtenäiskoulun kaukalo. HUOM! Ulkovarustus.
TI 18.4 klo 17.30-18.30 Meri-Porin yhtenäiskoulun kaukalo.
TO 20.4 EURAJOKI kaksi peliä. Kokoontuminen 17.30.
TO 27.4 EURAJOKI kaksi peliä. Kokoontuminen 17.10.
SU 30.4 klo 18.00-19.00 Meri-Porin yhtenäiskoulun kaukalo.
TO 4.5 EURAJOKI kaksi peliä.
SU 14.5 klo 18.00-19.00 Meri-Porin yhtenäiskoulun kaukalo.
KE 17.5 MuSa, Kybät-joukkueen leikkimaailmaturnaus.
SU 21.5 klo 17.00-18.00 Pihlavan kenttä, vanhemmat siivoavat PTU-turnausta varten.
MA 22.5 HUITTINEN, Kympit-joukkueen leikkimaailmaturnaus.
KE 24.5 ITÄ-PORI, Kybät-joukkueen leikkimaailmaturnaus.
SU 28.5 PIHLAVA, PTU-turnaus.
TI 30.5 HARJAVALTA, Kympit-joukkueen turnaus.
SU 4.6 klo 17.00-18.00
KE 7.6 klo 17.30-18.30
SU 11.6 klo 17.00-18.00
PE 16.6 NOORMARKKU, Kympit- ja Kybät-joukkueiden turnaus
SU 18.6 klo 17.00-18.00
KE 21.6 klo 17.00-18.00
TI 27.6 PIHLAVA, Kympit-joukkueen turnaus
KE 28.6 PIHLAVA, Kybät-joukkueen turnaus
SU 2.7 klo 17.00-18.00
KE 5.7 klo 17.00-18.00
SU 9.7 klo 17.00-18.00

KESÄTAUKO

SU 23.7 klo 17.00-18.00
KE 26.7 klo 17.00-18.00
SU 30.7 HERRALAHTI, Pori Cup
MA 1.8 RAUMA, Kympit-joukkueen turnaus
SU 6.8 klo 17.00-18.00
MA 7.8 PIHLAVA, Kybät-joukkueen turnaus
KE 9.8 klo 17.00-18.00
SU 13.8 klo 17.00-18.00
MA 14.8 HUITTINEN, Kybät-joukkueen turnaus
TO 17.8 KARTANO, Kympit-joukkueen turnaus
SU 20.8 TOEJOKI, Kybät-joukkueen naperopalloturnaus
KE 23.8 NIINISALO, Kybät-joukkueen turnaus
SU 27.8 klo 17.00-18.00
KE 30.8 klo 17.00-18.00
SU 3.9 RAUMA, Kympit-joukkueen FC Rauman syysturnaus
PE 8.9 NOORMARKKU, Kympit-joukkueen turnaus
SU 10.9 klo 17.00-18.00
TI 12.9 RAUMA, Kybät-joukkueen turnaus
SU 17.9 klo 17.00-18.00
TI 19.9 PIHLAVA, Kympit-joukkueen turnaus
SU 26.9 klo 17.00-18.00
SU 1.10 klo 17.00-18.00
KE 12.10 klo 18.45-20.00 Karhuhalli
SU 15.10 klo 17.00-18.00 Kyläsaari
SU 22.10 klo 17.00-18.00 Kyläsaari
MA 23.10 KARHUHALLI, TUL:n piirinmestaruusturnaus
SU 29.10 klo 17.00-18.00 Kyläsaari
SU 5.11 klo 17.00-18.00 Kyläsaari
SU 12.11 klo 17.00-18.00 Kyläsaari
TO 16.11 klo 18.45-20.00 Karhuhalli
SU 19.11 klo 17.00-18.00 Kyläsaari
TO 30.11 klo 18.45-20.00 Karhuhalli
SU 3.12 klo 17.00-18.00 HUOM! Pihlavan vanha koulu
KE 6.12 klo 13 Seuran joulujuhlat Meri-Porin yhtenäiskoululla
SU 10.12 JUNNULIIGAA, Karhuhalli

2018

LA 6.1 LOPPIAISTURNAUS, Karhuhalli. Tyttöjen turnaus.
SU 7.1 klo 17.00-18.00, Kyläsaari
TO 11.1 klo 18.45-20.00 Karhuhalli
SU 14.11 klo 17.00-18.00 Kyläsaari
SU 21.1 FC Rauman tammiturnaus. Poikien ja tyttöjen turnaus.
KE 25.1 klo 18.45-20.00 Karhuhalli
SU 28.1 klo 17.00-18.00 Kyläsaari
SU 4.2 JUNNULIIGAA, Karhuhalli. Poikien turnaus. Myös harkat Kyläsaaressa klo 17.00-18.00.
TO 8.2 klo 18.45-20.00 Karhuhalli
SU 11.2 klo 17.00-18.00 Kyläsaari
TO 22.2 klo 18.45-20.00 Kyläsaari
SU 25.2 klo 17.00-18.00 Kyläsaari
TO 1.3 klo 17.45-19.00 Tutor-harkat, Karhuhalli
SU 4.3 klo 17.00-18.00 Kyläsaari
TO 8.3 klo 18.45-20.00 Karhuhalli
LA 10.3 Tyttöjen harkkaturnaus, Karhuhalli
SU 11.3 klo 17.00-18.00 Kyläsaari
LA 17.3 klo 10-17 Leiri
TI 20.3 Kybät-joukkueen harkkapeli, Karhuhalli
TO 22.3 klo 18.45-20.00 Karhuhalli
SU 25.3 klo 17.00-18.00 Kyläsaari
TO 29.3 klo 17.45-19.00 Tutor-harkat, Karhuhalli
MA 2.4 ToVe.n pääsiäisturnaus, Karhuhalli
TO 5.4 klo 18.45-20.00, Karhuhalli
SU 8.4 klo 11.00-13.00 Judoilua, Urheilutalo
SU 15.4 Junnuliigaa, Karhuhalli
TO 19.4 klo 18.45-20.00, Karhuhalli
LA 21.4 Piirin kevätturnaus, Karhuhalli, poikien turnaus.
SU 22.4 Piirin kevätturnaus, Karhuhalli, tyttöjen turnaus.
SU 22.4 klo 17.00-18.00 Kyläsaari
TO 26.4 klo 17.00-18.00 Tutor-harkat, tekonurmi
SU 29.4 klo 17.00-18.00 Yhtenäiskoulun kaukalo
KE 2.5 klo 17.00-18.00 Yhtenäiskoulun kaukalo
SU 6.5 klo 17.00 Yhtenäiskoulun kaukalo
KE 9.5 HUITTINEN, tyttöjen leikkimaailmaturnaus
TO 10.5 Nalle Cup, tekonurmi, tyttöjen ja poikien turnaus
SU 13.5 HERRALAHTI, poikien leikkimaailmaturnaus
TI 15.5 klo 17.00-18.00 Levo
PE 18.5 RAUMA, tyttöjen leikkimaailmaturnaus
LA 19.5 RAUMA, poikien leikkimaailmaturnaus
SU 20.5 PTU-TURNAUS, tyttöjen ja poikien turnaus
KE 23.5 klo 17.00-18.00 Pihlava
SU 31.5 klo 17.00-18.00 Pihlava
SU 3.6 klo 13.00-14.00
KE 6.6 ITÄ-PORI tyttöjen leikkimaailmaturnaus
TO 7.6 PIHLAVA poikien leikkimaailmaturnaus
SU 10.6 klo 17.00-18.00
TI 12.6 NOORMARKKU, Tyttöjen leikkimaailmaturnaus
TO 14.6 klo 16.00-17.00
LA 16.6 MUSA, poikien leikkimaailmaturnaus
SU 17.6 klo 17.00-18.00
KE 20.6 klo 17.00-18.00
SU 24.6 klo 17.00-18.00
KE 27.6 klo 17.00-18.00
TO 28.6-PE 29.6 TAMPERE, Särkänniemi Cup
KE 4.7 klo 17.00-18.00
LA 7.7 klo 10.30-15.00 HARJAVALTA, HaPon järjestämä harjoitustapahtuma
SU 8.7 klo 18.00-19.00 YYTERI, beachfutisharkat

TAUKO viikot 28 ja 29

KE 25.7 klo 17.00-18.00
LA 28.7 ja SU 29.7 NOORMARKKU, Pori Cup pojille
MA 30.7 HARJAVALTA, tyttöjen harkkapeli ja poikien harkat
KE 1.8 klo 17.00-18.00
SU 5.8 klo 17.00-18.00
TI 7.8 MUSA, Poikien leikkimaailmaturnaus
TI 7.8 RAUMA, Tyttöjen leikkimaailmaturnaus
KE 8.8 klo 17.00-18.00
SU 12.8 klo 17.00-18.00
MA 13.8 HARJAVALTA, Poikien leikkimaailmaturnaus
KE 15.8 klo 17.00-18.00
SU 19.8 klo 17.00-18.00
SU 19.8 UUSIKAUPUNKI, Tyttöjen leikkimaailmaturnaus
TI 21.8 RAUMA, Tyttöjen leikkimaailmaturnaus
KE 22.8 klo 17.00-18.00
TO 23.8 EURAJOKI, Poikien pelit
SU 26.8 klo 17.00-18.00
KE 29.8 klo 17.00-18.00
PE 31.8 RAUMA, Poikien leikkimaailmaturnaus
SU 2.9 klo 17.00-18.00
TI 4.9 PIHLAVA, Tyttöjen leikkimaailmaturnaus
KE 5.9 HERRALAHTI, Poikien leikkimaailmaturnaus
TO 6.9 PIHLAVA klo 17.00-18.30, Kuvaus ja harkat
SU 9.9 RAUMA, FC Rauman Syysturnaus pojille
KE 12.9 klo 17.00-18.00
SU 16.9 UUSIKAUPUNKI, Tyttöjen leikkimaailmaturnaus
SU 16.9 klo 17.00-18.00
TI 18.9 PIHLAVA, Poikien leikkimaailmaturnaus
KE 19.9 klo 17.00-18.00
TO 20.9 EURAJOKI, Poikien vp-pelit
SU 23.9 UUSIKAUPUNKI, Tyttöjen leikkimaailmaturnaus
SU 23.9 klo 17.00-18.00
KE 26.9 klo 17.00-18.00
LA 29.9 KARHUHALLI, Porin Päivän turnaus tytöille ja pojille
SU 14.10 klo 18.00-19.00, Yhtenäiskoulu
TO 18.10 klo 17.00-18.30, Kyläsaari
LA 20.10 TURKU, Javenture-turnaus tytöille ja pojille
SU 21.10 klo 18.00-19.00, Yhtenäiskoulu
TO 25.10 klo 17.00-18.30, Kyläsaari
SU 28.10 klo 18.00-19.00, Yhtenäiskoulu
TO 1.11 klo 18.45-20.15, Karhuhalli
SU 4.11 klo 18.00-19.00, Karhuhalli
TO 8.11 klo 17.00-18.30, Kyläsaari
SU 11.11 klo 18.00-19.00, Yhtenäiskoulu
TO 15.11 klo 18.45-20.15, Karhuhalli
SU 18.11 KARHUHALLI, Junnuliigaa kahdella joukkueella

p

p

p

p
p
p
P

p