OTTELUTULOKSIA


Y soccer-football-ball-in-goal-net-oETUSIVU
   TURNAUKSET/PELIT    PELAAJAT   OHJEITA    KUVIA   YHTEYSTIEDOT

12.11 Yhtenäiskoulu, Piirisarjan futsalpelit
2 – 4  PTU – FC Jazz
1 – 1  Karhu-Futis – PTU
11 – 1  PTU – ToVe

Ma 11.9 Pihlava, Piirisarjan peli
0 -2  PTU – La-Pa

La 9.9 Musa, Piirisarjan peli
2 – 0 MuSa 06 – PTU

To 31.8 Eurajoki, Piirisarjan peli
2 – 2 Eurajoki – PTU

Ma 21.8 Toejoki, Piirisarjan peli
3 – 1 ToVe – PTU

To 17.8  Pihlava, Piirisarjan peli
2 – 0  PTU – Nasta

Su 13.8 Musa, Piirisarjan peli
2 – 3 MuSa – PTU

To 3.8  Pihlava, Piirisarjan peli
2 – 2  PTU – FC Rauma

Ma 19.6 Pihlava, Piirisarjan peli
4 – 3  PTU – ToVe

Ma 12.6   Itäpori, Piirisarjan peli
9 – 0  Karhu-Futis – PTU

To 8.6.  Pihlava, Piirisarjan peli
1 – 6  PTU – MuSa06

Ti 30.5.      Kalanti,  Piirisarjan peli
0 – 2  KaPa-65 – PTU

LA 27.5.17
PTU-TURNAUKSESSA  D12-SARJASSA HOPEAA!!!
ONNEA POJAT !!

Ma 22.5 Pihlava, Piirisarjan peli
1 – 5  PTU – Eurajoki

Ke 10.5.   Nakkila,     hiekka, Piirisarjan peli
2 – 1  Nasta – PTU

Su 7.5.   Pori, tekonurmi, Piirisarjan peli
1 – 0  PTU – MuSa

Su 23.4.   Rauma, Piirisarjan peli
2 – 2  FC Rauma – PTU

To 13.4 Harkkapeli Eurajoella
2 – 4 FC Eurajoki – PTU

La 8.4 Piirin Kevätturnaus Mynsterissä
2 – 4  PTU – Karhu-Futis
6 – 1  FCUlvila – PTU
4 – 3  Eupa – PTU

Ma 24.10 TUL:in Avoin Piirimestaruusturnaus
 3 – 0   MuSa – PTU
  1 – 3  PTU – MuSa 

Ma 17.10 Harkkapeli Karhuhallissa  
3 – 3  PTU – FC Ulvila

La 3.9 PTU-Syysturnaus
1 – 0 PTU – FC Ulvila
5 – 2 MuSa – PTU
2 – 1 PTU – FC Eurajoki

PE 26.8 Leikkimaailman pelit, Noormarkku
5 – 1  Koitto – PTU
 1 – 7 PTU – P-Iirot 06

LA 20.8. ToVe-turnaus, Toejoki
1 – 2 Musa – PTU

0 – 2  PTU – ToVe

TI 16.8 Leikkimaailman pelit, Pihlava
2 – 2  PTU – HaPo

1 – 5  Nasta – PTU

TI 9.8 Leikkimaailman pelit, Koivula
1 – 3  FC Ulvila – PTU

6 – 1 PTU – Koitto

TO 4.8 Leikkimaailman pelit, Uotila, Rauma
3 – 2  P-Iirot 06 – PTU
2 – 6  FC Rauma – PTU

PE 1.7 Särkänniemi Cup
4 – 0 PJK – PTU
2 – 0 Eupa sin. – PTU
6 – 2 FC Kuusysi sin.valk. – PTU

LA 2.7 Särkänniemi Cup
1 – 2 Valtti AC – PTU 

SU 3.7 Särkänniemi Cup
3 – 1 TPV – PTU
0 – 2  I-HK sin. – PTU 

MA 27.6 Leikkimaailmanpelit, Eura
5 – 1  EuPa – PTU

5 – 5  PTU – FC Eurajoki

KE 22.6 Leikkimaailmanpelit, Pihlava
1 – 7  PTU – FC Rauma

5 – 4  FC Ulvila – PTU

TI 7.6 Leikkimaailmanpelit, Pihlava
7 – 0  PTU – Nasta
4 – 3  PalloIirot 06 – PTU

LA 28.5. ToVe-turnaus, Toejoki
1 – 0  Musa – PTU

0 – 0  PTU – K-Futis
1 – 4  P-Iirot – PTU

MA 23.5 Leikkimaailmanpelit, Merikarvia
1 – 4  MInto – PTU

7 – 3  PTU – Koitto

22.5. PTU & HYUNDAI turnaus, Pihlava
1 – 1  PTU – Nasta 
2 – 2  EuPa – PTU 
2 – 1  PTU – Koitto 
1 – 4  PTU – MuSa

5.5. EurajokiCup
0 – 0  FC Rauma – PTU  
0 – 0  PalloIirot – Ptu
0 – 3  FC Eurajoki DT – PTU
1 – 2  FC Eurajoki – Ptu 

16.4. Piirin Kevätturnaus, Rauma
1 – 1  FC Ulvila – PTU

3 – 2  FC Rauma – PTU
2 – 0  FC Jazz White – PTU
0 – 4  PTU – Karhufutis

a

a

a

a

a

a

a